KLIENCI

Zadzwoń do nas! tel. 506 813 500 Napisz do nas! e-mail: biuro@lewandowski-budownictwo.pl

Głównymi odbiorcami naszych usług są osoby prywatne marzące o budowie własnego domu. To właśnie im pomagamy zamienić ich marzenia w rzeczywistość. Wybór właściwego Wykonawcy, to klucz do sukcesu, dzięki któremu budowa domu może być przyjemna i łatwa. Budowa domu to długotrwały proces, wymagający cierpliwości, dyspozycyjności i decyzyjności. Zachęcamy naszych klientów do kontaktu już w momencie, kiedy pojawi się marzenie o budowie domu. Już na etapie wstępnych szkiców, jesteśmy w stanie przeanalizować wstępny koszt i wprowadzić rozwiązania, mające na celu optymalizację całego procesu budowlanego pod względem finansowym i terminowym.


Jako doświadczona firma, realizujemy również inwestycje deweloperskie jako Generalny Wykonawca. Tutaj również niezwykle ważnym aspektem jest optymalizacja całego procesu budowlanego. Właściwe planowanie i realizacja prac na najwyższym poziomie, pozwala z sukcesem realizować komercyjne przedsięwzięcia i szybką sprzedaż.


Zamówienia publiczne? Budownictwo usługowe i przemysłowe? Zapraszamy do współpracy firmy, osoby prywatne i instytucje publiczne.